کره - هرا 94

هرا 94
ورود شما به هرا 94 را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

تبلیغات


کره

و بالاخره تمام.

پس از سال ها ، انتظارات به پایان رسید .

نمی دانم در جریان هستید یا نه ولی  دو سه سال قبل بود که هیئت بلندمرتبه ای از ایران با دب دبه و کب کبه ی تمام رهسپار کشورِ چشمان همیشه در خواب ، کره، شدند و طی چند روز مذاکرات فشرده و جان کاه در نهایت با بسته ای فرهنگی به کشور بازگشتند . این بسته ی فرهنگی شامل چندین دی وی دی اوریجینال محتوی 5-4 تایی سریال درجه یک کره ای بود. در آن زمان به تازگی بانو یانگوم موفق به انجام عمل سزارین برای اولین بار شده بودند و امپراطور دریا نیز پشت سر هم موفق به کشف شیوه های نوین و پیشرفته ی کشورداری می شدند و خدمات بسیاری را به بشریت می نمودند .

لهذا به دست آوردن چنین بسته ی فرهنگی پرباری آن هم از ملتی که به نظر می رسید با توجه به سریال های در حال پخش بنیان گذار کلیه ی علوم اعم از مهندسی و علوم طبیعی و ... هستند ، افتخار بزرگی برای هیئت مذکور و البته مایه ی مباهات ملت شریف ایران خواهد بود و طبیعتا خبر دست یافتن به چنین بسته ی گران قدری در همه جا پخش شد و کلیه اخبار ، موفقیت یاد شده توسط صداوسیمای جمهوری اسلامی را به مردم بشارت دادند و خلاصه تا جایی که می توانستند آن را در بوق و سرنا کردند.مردم ما نیز کاملن به این باور رسیده بودند که درمان همه ی دردهای خود را می توانند در این سریال ها بیابند ، مادری دخترش روی دستش باد می کرد ، "دونگی" می دید ، دیگری نگران ریزش موهایش بود ، "جومونگ" و موهای فوکولیش را دو چشمی نظاره می کرد.دیگری می خواست کمی هم شده دیگران لب به غذایش بزنند و کمی دست پختش را تقویت کند از بانو "یانگوم " مدد می جست و الی هذا

القصه کاری به این ها نداریم ، به جمله ی اولمان برگردیم : " بالاخره تمام شد" . امروز سریال امپراطور دریا که چند صباحی بود از شبکه ی خانواده پرور و وقت فِرت کنِ "تماشا" در حال پخش بود ,تمام شد و بعد از حدود 10 سال آزگار که برای خودش عمریست به نظر می رسد که معضل سریال های کره ای رو به اتمام باشد . در همین 10 سال پسرعموی پدرم در دانشگاه عاشق همکلاسی چشم عسلی و ابروکمانش شد ، از او دو گل پسر خوش قد و بالا تحویل جامعه داد و اکنون نیز برای جور کردن 1988 سکه ای که به نظر می رسد با سال تولد هم کلاسی و البته همسر سابقش رابطه ای داشته باشد به این در و آن در می زند. در همین 10 سال بود که دختر عمه ی دامادمان کنکورش را داد ، درسش را تمام کرد و اکنون برای خودش مطب و دم و دستگاهی دارد ( گوش شیطان کَر.)در همین 10 سال بود که اسرائیل به چند کشوری حمله کرد و نهایتا هیچ غلطی نتوانست بکند و کلی اتفاق رنگ و وارنگ دیگر در همین 10 سال گذشت و این ها را گفتم که حرف قبلیم را اثبات کنم که 10سال برای خودش عمریست.

پرانتز: اگر اجازه بفرمایید مطلبی را همین جا در پرانتز خدمت شما بزرگواران عرض کنم و آن این که سعی کنید تا جایی که امکانش وجود دارد در اماکن آرام و عاری از هرگونه آلودگی صوتی به نوشتن بپردازید و اگر صاحب برادر کوچک ترِ شر و شوری هستین بالکل نوشتن را فراموش کنید تا چونان من نشوید که احساس می کنم در میدان جنگی سخت در حال نوشتن هستم و دم به دقیقه افسار سخن از دستان نحیفم به در می شود و بالکل نمی دانم چه می نویسم. جدا از اصوات گوش و دل خراشی که از حنجره ی توانمند و خارق العاده ی برادر خردسالم در حال هجوم به سمت گوش های مظلوم و اعصاب ضعیف سایر اعضای خانواده می باشد ، تلوزیون نیز بر روی آخرین ولوم خود بوده و با نهایت توانش دارد داد می زند که از فردا هر شب سال 8 سریال دیدنی "شام" که شاهکاری از کشور عزیز و سریال ساز کره می باشد ، از شبکه ی کره دوستِ تماشا پخش خواهد شد.

 

+   حرا ; ٦:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۳/۱/٢۳

امکانات وب