ترمز دستی

ترس چیست؟به چه درد می خورد؟محرک است یا مهاری؟برای تو پدال گاز است یا ترمز؟

اگر این سوال ها را از من بپرسید خواهم گفت : ترس برای من ترمز دستی کشیده شده ایست که راننده ی محترم یادش رفته قبل از حرکت آن را بکشد . ماشین حرکت می کند ،اگر راننده پدال گاز را بفشارد بر سرعت ماشین نیز افزوده می شود اما همیشه عاملی مخل و مزاحم است که نمی گذارد اتوموبیل با نفسی راحت به راهش ادامه بدهد و به طور کامل در دست و کنترل راننده باشد و آن عامل نیز همان ترمز دستی کشیده مانده است.

نمی دانم ترس خوب است یا بد و حد خوبی و بدیش نیزبر من پوشیده است . برای کدام کارها باید بترسم و برای کدام ها باید چشمانم را بر روی همه چیز ببندم و فقط توکل کنم و پا پیش بگذارم؟این را نیز نمی دانم . نمی دانم کاری را با ترس می توان به فرجامش رساند و اگر می شود درصد موفقیت آن چقدر است.آیا باید ترسم را در دلم سر به نیست کنم یا گاهی به آن نیاز خواهم داشت؟شاید هم باید به آن آب و غذا بدهم و در وجودم تقویتش کنم ، این را نیز نمی دانم .می خواهم کسی را پیدا کنم که برایم به درستی توضیح دهد و مرا روشن کند که ترس واقعن چیست ؟ همانیست که نمی گذارد هیچ گاه کاری را با اطمینان انجام دهیم و قدم هایمان را محکم برداریم یا همانیست که نمی گذارد کله شقی کنیم و سرمان را پایین بیندازیم و سر به هوا دست به کاری بزنیم ؟ مطلعی را پیدا می کردم حتمن از او می پرسیدم که این ترمز دستی دکمه ای ندارد که به کنترل ما درآید که هرگاه خواستیم بکشیمش و هرگاه خواستیم بخوابانیم این غول ناشناخته را .نمی دانم و نمی دانم و نمی دانم فقط می دانم که ترس ترمز دستیست که همیشه مخل است و نمی گذارد کارهایم باسرعت به پیش رود؟حال این ترمز دستی خوب است یا نه ، باز هم نمی دا........

/ 4 نظر / 14 بازدید
هامان

شجاعت یعنی این که کی باید نترسیم و کی باید بترسیم. پس ترس نیم از شجاعته! از گفته های یک انسان اندیشمند [نیشخند]

آرزو

ترمز دستی خودتو باید پیدا کنی و بفهمی که چیجوری خلاصش کنی.یعنی چیزایی که باعث میشن بترسی یاجلوی موفقیتت رو میگیرن پیدا کن بعد بگرد ببین چی از بین میبردشون.

sara

سلام دوست عزیز امیدورام سال خوبی داشته باشی یه سایت کسب درآمد میخوام بهت پیشنهاد بدم هر بازدیدکننده ای که وارد سایت بشه و پاپ آپ براش باز بشه 120 ریال بهت میده حتمی امتحانش کن ;)