زندگی مشترک ، زندگی نو

بالاخره دامادمان کردند؟ عجبا مدت ها بود که خواهش و تمنا می کردیم و قبول نمی کردند و گوییا برایمان زود بود هنوز.خب که چه؟ آخرش که چه؟ آخرش که باید دامادم می کردند تنها مقاومتی بی فایده و اعصاب خرد کن در پیش گرفته بودند. از وضعمان می پرسید؟باید بگویم بالکل به مهم ریخته و داغان بودیم و حوصله ی هیچ کاری را نداشتیم . نخوتی مرگبار هم دم همه ی لحظاتمان شده بود.

و اگر منظورتان حالمان بعد دامادیست، باید تشکری کنم و خدمتتان عرض کنم زندگیمان به شکر خدا خوب است.

دوستان فرهیخته ی تجربی، زیست شناسی دبیرستان را به یاد دارند یا نه؟ صبحت از "هم زیستی" و "هم سفرگی" و "هم" های دیگر..

به نظرتان زندگی مشترک کدام است؟ زندگی با "همسر" از کدام نوع از این "هم" هاست؟ خب به نظر همسر در هیچ همی جای نگرفته و خود همی جداگانه و مستقل و حتی سرآمد از تمام هم های دیگر تشکیل می دهد. آدمی قرار است در کنار کسی زندگی کند که همسرش است. هر چند هم خونت نیست اما همدلت باید  باشد. هر چند نمی توانی همسرت را از محارم انتخاب کنی ولی زین پس باید از محرم ترین محرم هایت قرارش دهی . محرم همه ی رازهای دانسته و ندانسته ات. باید هم دل هم باشید. هم فکر باشید. هم رنگ باشید و حتی هم سر.

می گویند یکی از بزرگ ترین دستاوردهای آغاز زندگی مشترک رسیدن به آرامش روانیست... خب راست هم می گویند آرامش روانی آن فوق العاده است. ما هم از آن پس که داماد شده ایم و با لپ تاپ جدیدمان زندگی مشترکی تشکیل داده ایم بالکل از استرس ها و دغدغه های گذشته به در آمده ایم . روی تخت دراز می کشیم و سریالمان را می بینیم . همان جا دراز می کشیم و به نت سرکی می کشیم   . همان جا دراز می کشیم و درس هایمان و اسلایدهای درسیمان را می خوانیم . همان جا دراز می کشیم و بازیمان را می کنیم . همان جا دراز می کشیم و با دوستان محترم و محترمه مان سلام و علیکی به مدد یاهو مسنجر و این جور چیزها می کنیم و بالاخره همان جا دراز می کشیم و برای وبمان مطلب می نویسیم .

حسودیتان نشود ولی

" همان جا می نشینیم و از زندگیمان لذت می بریم و حالش را می بریم "

/ 2 نظر / 17 بازدید
شیدا

درود :) به به زندگی مشترک آن هم با یک لپ تاپ اینجور که شما بیان کردین باید زندگی شیرینی باشه چون ظاهرن راحت و بی دغدغه کنار هم زندگی میکنین و بیان نکردین لپ تاپ معترض باشه :| دامادیتان بسی مبارک :)

شیدا

دوست دوست :| چه لقب سنگینی ... سپاس گزار زوجه شما با این همه کار که از او میکشید تا کنون هم زیادی صبر و متانت به خرج داده :) بهتر است کمی مراعات کنید قبل از اینکه مهریه لپ تاپتان که شامل تعویض سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری است شما را زمین گیر کند :)